Producenci
Nasza idea

W czasach nadmiaru, milionów produktów, tysięcy nowych doznań i wielu dylematów wyboru w naszym sklepie proponujemy... prostotę.

Produkty i usługi dobre, sprawdzone, niosące w sobie jakąś wartość ponad to czym wydają się być. Raz będzie to fakt , że coś spodobało się komuś szczególnie, albo też otworzyło mu oczy na świat, którego wcześniej nie dostrzegał. Innym razem coś co uratowało komuś życie. Albo też pozwoliło na moment zatrzymać czas, brakującym kolorem rozedrganej tęczy dopełniając ideał mijającej chwili.

Nasi uduchowieni Przodkowie dostrzegali moc, duszę i energię w kamieniu, drzewie czy zwierzęciu. Czemuż więc nie wybierać produktów, które mają coś nie widocznego w reklamach, globalnych trendach, nie wytworzonego w najtańszej masowej produkcji. Mających w sobie coś czego nie można nazwać, ale jest. Coś co pochodzi z serca ale jest nie widoczne. Coś co pochodzi z duszy, ale zaklęte zostało w materii. Coś co jest bezcenne... no ale jakąś wartość musieliśmy mu nadać :-)

 

Proponujemy też wydarzenia, warsztaty, wyjazdy, które uznaliśmy za wartościowe i cenne. Ofertę świata produktów równoważymy propozycjami, które wymagają może więcej wysiłku ale dają o niebo większą satysfakcję - wzrostu, rozwoju, bardziej trwałego zadowolenia.Zapraszamy

 

Zespół sklepu same dobre

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl