Producenci
Zwroty

ZWROTY.

Odstąpienie od umowy kupna -sprzedaży.

Dajemy Ci pełne bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie. W ciągu 14 dni od momentu zakupu możesz dokonać zwrotu  bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, wystarczy poinformować nas  (sklep samedobre.pl Kadet Soft, ul. Słoneczna 3/5, 40-135 Katowice , sklep@samedobre.pl , tel. 32  724 3239 ) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdującego się na końcu tego dokumentu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz sklep), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od zakupu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte podczas zapłaty , chyba że otrzymamy inne dyspozycje. Nie spowoduje to żadnych dodatkowych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przedmiotów.

Zwrotu towarów dokonujecie Państwo na własny koszt. Ponadto odpowiadają Państwo tylko za ew. zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

  • Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

Adresat Kadet Soft serwis samedobre.pl , ul. Słoneczna 3/5 , 40-135 Katowice, tel. 32 7243239

Ja niżej podpisany  niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*)

-

-

-

Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

Imię i nazwisko kupującego

Adres kupującego

Podpis kupującego (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl